flagflag

Mersin Logistics and Shipping

Mersin lojistik firmaları Mersin ilinde bulunan ve lojistik hizmeti veren firmalardır. Mersin, Türkiye'nin en önemli limanlarından biri olması ve yıllık tonajının yüksek olması nedeniyle lojistik açısından da önemlidir. Bu nedenle Mersin'de lojistik hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır.

Mersin lojistik firmaları genel olarak taşımacılık, depolama, dağıtım ve lojistik hizmetleri vermektedir. Bu firmalar Türkiye'nin güney bölgelerine taşımacılık yapmakta ve bu bölgelerde yer alan sanayi kentlerine ürün dağıtımı gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu firmalar uluslararası ticarete yönelik lojistik hizmetleri de vermektedir.

Mersin Lojistik Firmalarında Ulaşım Yöntemleri

Mersin lojistik firmalarının hizmetleri genellikle hava, kara ve deniz taşımacılığı gibi farklı yöntemlerle sunulmaktadır. Bu firmalar müşterilerine en uygun taşıma yöntemini seçme imkânı sunmaktadır. Ayrıca bu firmaların çoğu depolama hizmeti de sunmakta ve böylece müşterilerinin ürünlerini güvenli bir şekilde depolamalarına yardımcı olmaktadır.

Mersin’de lojistik firmaları arıyorsanız size yardımcı olacağız. Mersin nakliyat firmamız türünün en popülerleri arasındadır ve uzun yıllardır başarıyla faaliyet göstermektedir. Hizmetlerimizi uzun yıllardır kullanan çok sayıda memnun müşterimiz var. Taşınacak maddi değeri yüksek her eşya için kalın ambalaj modellerini kullanmaktayız. Mersin lojistik firmaları arasında yer alan kurumsal firmamız sizlere her konu hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Uzun süredir bu iş modelinde çalışan bilgili personellerimiz ile süreci devam ettiriyoruz. Mersin lojistk firmamız taşıma işlemlerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Mersin Nakliyat uzun yıllardır çalışan ve birçok başarıya imza atmış bir nakliye firmasıdır. Uzun süredir bu işin içinde olan ve beklentilerinizi her zaman karşılayabilecek bir çalışan ekibimiz var. Mersin nakliyat firmamız sizlere güvenli ve güvenilir taşımacılık hizmeti sunmayı taahhüt eder. Mersin Lojistik ile eşyalarınızın güvenle ulaşacağından emin olabilirsiniz.
 

Mersin nakliyat firmamız ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan mükemmel hizmetler sunmaktadır. Ayrıca ihtiyaç ve gereksinimlerinize bağlı olarak filomuzdaki farklı araç türlerini kullanarak her türlü işi her zaman yapabilecek deneyimli bir ekibe sahibiz. Mersin nakliyat ile eşyalarınızın güvenle ulaşacağından emin olabilirsiniz. Nakliyat firmaları arasında yer alan kurumsal firmamız sizlere her konu hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Uzun süredir bu iş modelinde çalışan bilgili personellerimiz ile süreci devam ettiriyoruz. Mersin nakliyat firmamız taşıma işlemlerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.
Kurumsal anlamda eşyalarınızı taşımanız gerekiyorsa Mersin harika bir yer. Her eşyayı kendi yapısına göre paketlemek için en iyi paketleme modellerini kullanıyoruz. Bu paketleme aşamalarında herhangi bir sorun durumu oluşmamaktadır. Mersin lojistik her müşterimizin eşyalarının taşınması için güvenli çalışmalar sağlamaktadır. Mersin nakliyat firması olarak taşımacılık konusunda uzman çözümler sunmaktayız. Mersin lojistik firmamızda çalışmaya devam eden personellerimiz uzun süredir bu işte çalışmaktadır. Bu nedenle sürecin daha kolay işlemesine yardımcı olmaktadırlar.
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Firmamız uzun süredir sektörün nabzını tutuyor ve ihtiyacınız olan her şey bizde var!

Mersin Nakliyat Sistemli Taşıma  

Anatolia Express Mersin lojistik sistemli projelerde uzun yıllardır güvenilir ve uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere taşıma konusunda uzmanız. Çalışanlarımız uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve piyano ve diğer hacimli eşyalar gibi her türlü mobilyanın üstesinden gelebilir. Mersin nakliyat sistemi ile eşyalarınızın taşınması için asansör sistemi kullanmaktayız. Bu asansör modeli sayesinde eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zarar en aza indirgenmektedir. Yeni adresinizde asansör sistemi yok ise bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır bu alanda çalışmakta olup piyano ve diğer büyük mobilya eşyaları gibi ağır eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması konusunda deneyim kazanmıştır.
Yerinde, hızlı bir taşımacılık modeli arıyorsanız o halde Mersin nakliyat firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak sunduğumuz bu çalışma hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Bu anlamda firmamızın gün içerisinde tamamlanan gün içi taşımacılık modeli de bulunmaktadır. Adresinizden alınan her türlü eşya gün içerisinde yeni adresinize bırakılır.

Mersin Nakliyat Çalışmaları Nelerden Oluşur  

Mersin lojistik hizmetleri konusunda uzmanlaşan nakliyat firmamız hızlı bir taşıma modeli de sunmaktadır. Evinizde uzun süre kullanmış olduğunuz mutfak eşyalarının taşınması için öncü bir çalışma modeli ortaya koymaktadır. Bu anlamda kurumsal iş modeli ile çalışma sunan firmamızda yüksek güvenlik önlemleri alınmaktadır.
Eşyalarınızı en kısa sürede ve güvenli bir şekilde almak istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle firmamızda hızlı teslimat modunu kullanıyoruz. Günün veya gecenin herhangi bir saatinde mutfak eşyalarınızın çok kısa bir süre içinde teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Taleplerinizi karşılamak için her zaman hazırız. Mersin Nakliyat projelerimizi tecrübelerimize dayanarak müşterilerimize hızlı, kaliteli hizmet veren bir nakliye şirketidir. Tüm ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi zamanında karşılamamızı sağlayan geniş bir iş ortağı ağına sahibiz. Firmamız ayrıca müşteri odaklı yaklaşımı ve profesyonelliği sayesinde müşterilerimizle iyi ilişkilere sahiptir.
Anatoliaexpress, Mersin’de lojistik hizmetleri sunan bir firmadır. Firmamız bu alanda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Mersin Nakliyat Fiyatları

Müşterilerimiz için en düşük maliyetle hızlı ve verimli hizmet sunuyoruz. Firmamız Mersin’deki en uygun fiyatlı taşıma şirketlerinden biri olarak ün yapmıştır ve bu ünü üstün kalite ve güvenilir hizmeti uygun fiyata sunarak kazanmış olmaktan gurur duyuyoruz. Mersin nakliyat fiyatları mümkün olan en düşük fiyata mevcuttur.
Mersin Nakliyat Hizmeti hayatımızın çok önemli bir parçasıdır. Bir yerden başka bir yere ya da bir şehirden başka bir şehre taşınmak için her gün ihtiyaç duyarız. Yangın veya diğer doğal afetler gibi acil durumlarda da kullanabiliriz. Bu gibi durumlarda, her gün sabah 8 - akşam 9 saatleri arasındaki yoğun saatlerde (tatil günleri hariç) trafik sıkışıklığı nedeniyle kamuya açık yollarda seyahat ederken meydana gelebilecek doğal afetler veya trafik kazalarının neden olduğu herhangi bir gecikme veya hasar olmadan varış noktamıza güvenli bir şekilde ulaşmamıza yardımcı olmak için Mersin nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

hakkımızda
İSKENDERUN CONTACT INFORMATION
ADDRESS
Çay Mahallesi İstasyon Caddesi No:1 Anatolia Express Yerleşkesi 31300 İskenderun-Hatay/Turkiye
GSM
+90 850 969 75 90
ERBİL CONTACT INFORMATION
ADDRESS
Erbil 60 meter Zaza Street Erbil,Iraq
GSM
+964 750 100 03 15
ANATOLİA EXPRESS was established in 2018. The purpose of establishment of the company; to provide the best logistics service, especially in Iraq and Turkey, with better quality and lower cost.