flagflag
n1-v1-orbis-r1-x1 n1-v1-orbis-r1-x1 #
Liman Aktarma ve Gümrükleme Hizmetleri
n1-v1-orbis-r1-x6 n1-v1-orbis-r1-x6 #
Kapıdan Kapıya Transit Lojistik
n1-v1-orbis-r1-x7 n1-v1-orbis-r1-x7 #
Deniz Yolu Taşımacılığı
Irak Lojistik Firması Anatolia Express

Anatolia Hakkında

ANATOLİA EXPRESS 2018 yılında kurulmuştur. Şirketin kuruluş amacı, başta Irak, Türkiye, Suriye ve İran olmak üzere en iyi hizmeti daha kaliteli ve daha düşük maliyetle sunmaktır.
Öykümüz
Anatolia Express; Irak ve Suriye’de yerleşik, uluslararası ticaret yapan firmaların genellikle ve tek seçenek olarak ...
Stratejimiz
Anatolia Express Irak ve Suriye ile İskenderun Körfezi hinterlandında yer alan Türkiye Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölg...
Yönetim ve Organizasyonumuz
Ortak Yönetim Kurulu Üyesi; Mehmet Ünlü Sardar Ghandi DAZAEY
Şirket Yasal Bilgileri
Şirket Adı: Anatolia Express Lojistik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Tescil Tarihi: 13.07.2018 Vergi Daires...
Politikalarımız
İnsana Değer Veren; karşılıklı açık iletişim ve güvene dayalı samimi bir aile ortamı yaratan, çalışanlarının, müşteri...
Hemen şimdi hizmetlerimiz hakkında ücretsiz teklif alabilirsiniz.
Liman Aktarma ve Gümrükleme Hizmetleri

Liman Aktarma ve Gümrükleme Hizmetleri

Liman hizmetlerini hemen hemen herkes kullanabilir. Örneğin yaptığımız bazı taşımalar; inşaat malzemeleri taşımak, gaz tankerleri, askeri, kargo ve konteyner taşımacılığı yapıyoruz.

Devamını Oku

Kapıdan Kapıya Transit Lojistik

Nakliye sektörü gün geçtikçe büyüyor aynı zamanda bu işletmenizi büyütmek ve geliştirmek içinde bir fırsat, unutmayın ki fırsatları değerlendirmek önemlidir. Nakliye sektöründe en büyük önem taşıyan parçalardan birisi kapıdan kapıya nakliye servisidir.

Devamını Oku
Kapıdan Kapıya Transit Lojistik
Depolama & Paketleme ve Lashing Hizmetleri

Depolama & Paketleme ve Lashing Hizmetleri

Depolama hizmeti sadece lojistik alanda değil hayatın pek çok alanında İster sanayicilere, yüksek kaliteli mağazalara, kitlesel satıcılara, isterse internet üzerinden doğrudan son kullanıcıya satış yapın, şirketinizle ve müşterilerinizle ilgileneceğiz. biz insanlara kolaylık sağlamaktadır.

Devamını Oku

Karayolu Taşımacılığı

Yük taşımacılığında üretim ve tüketim noktalarında aktarmasız ulaşım olanağı verir. Bir hedeften diğer hedefe belli mesafelere kadar daha hızlı taşınabilmesi adına karayolu taşımacılığı hizmeti verilir. Neredeyse bütün sektörlerle doğrudan ilişkili olan karayolu taşımacılığı, uluslararası pazarlamada büyük rol oynar.

Devamını Oku
Karayolu Taşımacılığı
Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz taşımacılığı, kısaca büyük miktardaki ürünlerin gemiler ile okyanus yoluyla uluslararası ve yurtiçi taşınması ve ulaştırılmasıdır. Deniz taşımacılığı genellikle ağır yüklerin taşınması için kullanılır. Deniz taşımacılığı, uluslararası mal nakliyesi için büyük fark ile en popüler seçenektir. Ürün taşımacılığın %85'i deniz yoluyla dünya çapında taşınmaktadır.

Devamını Oku

Havayolu Taşımacılığı

Hava yolu taşımacılığında genelde uluslararası kargo gönderimlerinde tercih edilen bir hizmet türüdür, çünkü en hızlı ve esnek taşımacılık hizmeti sunulur. Hava yolu taşımacılığında genelde beklemesi halinde kullanışsız veya değer kaybedecek acil ürünler için çok kullanışlıdır.

Devamını Oku
Havayolu Taşımacılığı
Gemi Acenteliği Hizmetleri

Gemi Acenteliği Hizmetleri

Gemi Acenteliği Hizmetleri coğrafi konum bakımından taşıyanın yabancı ülkelere gönderilmesi, gittiği limanda görev ve sorumluluğu üstlenen, işleri yönlendiren, haklarınızı ve menfaatleri koruyan kuruluşlara Gemi Acenteliği Hizmetleri veren kuruşlara denir.

Devamını Oku

Proje Kargo ve RoRo Taşımacılığı

Proje taşımacılığı standart yüklerin yanı sıra bir yerden başka bir yere standart dışı olarak taşınmasına denir.

Devamını Oku
Proje Kargo ve RoRo Taşımacılığı
Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu Taşımacılığı

Demir yolu taşımacılığı (tren taşımacılığı olarak da bilinebilir.) arka arkaya bağlanmış vagonların en öndeki motorlu makine ile çekilerek raylarda (demir yollarında) giden bir ulaşım aracıdır. 1800’lü yıllardan beri aktif olarak kullanılan popüler bir taşıma hizmetidir.

Devamını Oku
Hizmetlerimizle alakalı detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Nasıl Çalışıyoruz?
Gelecek, ileri görüşlü iş ortaklıklarına bağlıdır. İşte bu nedenle sizin başarınızı kendi başarımız gibi kabul ettiğimiz uzun vadeli ilişkiler kurmak için çabalıyoruz. Sizin işletmeniz bizim işletmemizdir. Yenilikçi, lojistik alanında en yüksek standartlarda hizmetlerimize kadar her şeyi bir araya getiren çalışanlarımız, çalışanlarınıza kişisel olarak özen gösterir ve kültürünüzü ve iş gereksinimlerinizi kendisininmiş gibi benimser.
Nasıl Çalışırız?
Hayatları geliştirmeyi ve dünyayı daha iyi çalışabilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.
Müşteri İlişkileri
Anatolia Express’ de her müşterimiz için bir müşteri Temsilcisi atanmaktadır. Müşteri Temsilciniz bütün lojistik süre...
Akıllı Çözümler
Anatolia Express sunduğu taşıma hizmetlerini bulut tabanlı https://www.logistaas.com/ programı ile online takip etmek...
Yüksek Standartlar
Mükemmelliğe öncelik veririz

Müşterilerimiz

  • layer_14
  • layer_15
  • layer_13
  • layer_12
  • layer_11
  • image
  • layer_19
  • layer_18
Tümünü Gör
İSKENDERUN İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Çay Mahallesi İstasyon Caddesi No:1 Anatolia Express Yerleşkesi 31300 İskenderun-Hatay/Turkiye
GSM
+90 850 969 75 90
ERBİL İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES
Erbil 60 meter Zaza Street Erbil,Iraq
GSM
+964 750 100 03 15
ANATOLİA EXPRESS 2018 yılında kurulmuştur. Şirketin kuruluş amacı; başta Irak ve Türkiye, olmak üzere en iyi lojistik hizmetini daha kaliteli ve daha düşük maliyetle sunmaktır.