flagflag

What is International Logistics?

Uluslararası lojistik kavramına direkt olarak açıklama yapmadan önce lojistik kavramını ele almalıyız. Lojistik veya nakliye olarak adlandırılan ürün, hizmet ve insan kaynaklarının ihtiyaç duyulan zamanda, ihtiyaç duyulan yerde, istenilen zamanda ve hasarsız, kusursuz bir şekilde temin edilmesine lojistik denir. Pazarlama veya üretim organizasyonlarının lojistik ile desteklenmesi ile beraber tüm dünyaya yani uluslararası lojistik yardımı ile beraber ticaretin, pazarlamanın devam etmesi sağlanır. 
Uluslararası ticarette faaliyetlerin temeli lojistiktir. İthalat ve ihracat olarak ayrılan ticaret faaliyetleri en önemli başlığı nakliye ve dağıtım sürecidir. Farklı ülkeler arasında sürdürülen ticaretin sorunsuz ve kusursuz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Uluslararası ticarette ürünlerin paketlenmesi, ürünlerin kusursuz bir şekilde yüklenmesi ve hasar veya darbe görmeden temiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. Uluslararası lojistik ülkeler için ithalat ve ihracatın en önemli aşamalarından biridir. Bu sebepten dolayı uluslararası lojistik profesyonel ekiplerce çalışan ve deneyimli kadroya sahip olan firmalar ile çalışmanızı gerektirir. 
Uluslararası lojistik sadece taşımacılık olarak bakılmamalıdır. Uluslararası lojistik denildiğinde akıllara büyük bir sorumluluk ve bu sorumluluğun getirdiği yönetim kadrosu gelmelidir. Uluslararası lojistik denildiğinde gümrük, sigorta hizmetleri, ambalajlama, dağıtım, nakliye ve bunun gibi birçok hizmet akıllara gelmelidir.
Uluslararası taşımacılık yapmak isterseniz yukarıdaki metinde denildiği gibi birçok güvenlik önlemi alınmalı ve sizlerin bizlere emanet ettiğiniz ürünleriniz güven içerisinde teslimatı yapılmalıdır. Bu güvenlik önlemlerini sizlerin bizlere güveninizi her zaman en üst seviyede tutmak ve sizler için herhangi bir zararın doğmaması adına yapıyoruz. 
Makalemizde anlattığımız gibi uluslararası nakliye ve bunun benzeri işlerde sizlerin güvenini kazanmak ve önümüzdeki tüm süreçte bütün olasılıkları değerlendirip sizler için çözüm üretmeye çalışıyoruz. Siz müşterilerimizin aklınızda herhangi bir soru kalmaması adına ve önemli işlerinizi en iyi koşullar ile beraber tamamlamaya çalışıyoruz. Uluslararası lojistik, uluslararası ticaret ve uluslararası nakliye gibi işlerinizde her zaman yanınızda olmayı arzuluyoruz. 
Sizlerde bizim ile çalışmak istiyorsanız iletişim kısmından bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramız üzerinden, e-mail adresimizden veya whatsapp hizmeti ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir günlük sosyal çalışma aktivitelerimizi görebilirsiniz. 
Uluslararası ticaretlerin temelinde lojistik en önemli noktalardan bir tanesidir. İthalat ve ihracat denildiğinde akla gelen lojistik ve ticaret faaliyetleri en büyük nakliye ve dağıtım aşamasıdır. Nakliye aşamaları lojistik firmalar aracılığı ile gerçekleştirilir. İşletmelerin ürünlerini sorunsuz bir şekilde nakliye etmek isterlerse lojistik firmaları ile çalışması gerekir.. Lojistik firmalar ise ürünleri en iyi bir şekilde belirlenen hedefe ulaştırmak için adım atarlar. Uluslararası taşımada tüm operasyon süreci çok büyük önem taşımaktadır. Uluslararası lojistik ithalat ve ihracat için en önemli noktalardan sadece bir tanesidir. Uluslararası taşımacılık büyük bir önem taşıdığından dolayı bu iş profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Lojistik sürecinin kusursuz işlenmesi için sistemin ve çalışanların birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışması gerekmektedir. 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Firmamız Uluslararası Evden Eve Nakliyat hizmet amacı ile sektör içerisinde yer alıyor ve bunu da kurumsal şirket olarak gerçekleştiriyor. Şirketimizin geliştirdiği yöntemler sayesinde müşteri odaklı bir çalışma sunuyor ve bunu da alanında uzman kadro ile sunuyoruz. Mallarınızı ve ürünlerini istediğiniz bölgeye veya ülkeye özel bir taşıma yapılır. Uluslararası evden eve nakliyat  ile benzer taşıma aşamasında eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar verilmez ve Özel paket yöntemleri ile eşyalarınızın güvenliği yüksektir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmet İçeriği

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetini kullanmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Daha sonra uzman personel şirketimize belirttiğiniz adrese gelir ve inceleme yaparak eşyalarınızın nasıl taşıma şekli gerektiği konusunda bilgiler verir. Avrupa’nın herhangi bir ülkesine götürülmesi gereken eşyalarınız dikkatli bir şekilde taşınarak ve zarar verilmeden güvenilir bir şekilde istediğiniz adrese teslim edilir. Taşınacak eşyaların paketlemesi yapılır. Bu Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti aynı zamanda taşınan eşyalarınız sigortalı teminat kapsamı içerisinde sağlanmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat fiyatları firmamız tarafından ekonomik fiyat kapsamı altında verilmektedir. Ayrıca ödeme kolaylıkları ve çeşitleri ile destek verilmektedir. Bu konuda firmamız sektör içerisinde bulunduğu konumda sunduğu hizmet kalitesi ön planda yer alır. Taşınacak olan eşyanızın durumu ve ulaştırılacak ülkeye göre fiyatlarda değişkenlik gösterir. Bu fiyat detayları hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz teklif al butonundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Taşıma Süreleri

Uluslararası Evden Eve Nakliyat hizmetinde taşıma süresi taşınması istenilen yerden gönderileceği ülkenin uzaklığına göre değişkenlik gösterebilir. Bu konu üzerinde firmamızın çalışmaları ve geliştirmeleri sayesinde en minimum süre ile eşyalarınızı taşımaktayız. Bu aşamalarda eşyalarınıza hiçbir zarar verilmez.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşımak sizler için büyük bir stres yaşayacağınız için, tedirginlikler yaşayacağınız olaylara dönüşebilir. Üstelik bu taşıma işini uluslararası boyutta gerçekleştiriyorsanız başka ülkede yeni bir başlangıç sizin için oldukça zor bir aşama olacaktır. Ancak Uluslararası Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden yararlanacağınız zaman firmamızı seçmeniz sizi büyük bir yükten ve stres den uzak tutar. Bizi tercih etmeniz, firmamızın üstün kalite hizmetlerimiz sayesinde yurt dışındaki yeni hayatınıza rahat bir şekilde başlayabilirsiniz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Uluslararası Evden Eve Nakliyat işlemi gerçekleştirilirken taşıma şekillerinin birden fazla yöntemi vardır. Bu hizmet seçeneklerinden bazıları şunlardır:
 • Havayolu ile nakliyat
 • Karayolu ile nakliyat
 • Deniz yolu ile nakliyat
 • Araç taşıma
 • Parça eşya taşıma
 • Asansörlü taşıma
 • Özenle paketleme
 • Kapıdan kapıya transit taşıma
 • Demir yolu ile taşıma
Yukarıdaki hizmetler ihtiyacınız doğrultusunda şekillenir ve size en uygun paket tavsiye edilir. Bu hizmetlerden yararlandığınız zaman firmamız size bazı avantajlar sağlar.
 • Sektörde lider firmamızın tecrübesi sayesinde güvenilir taşımadan faydalanırsınız.
 • Eşyalarınızı güvenlikli araçlarda güvenli şekilde taşımasını sağlarsınız.
 • Eşyalarınızı özenle paketleyen çalışanlarımızdan kaliteli hizmet alırsınız.
 • Asansörlü taşıma hizmetlerimizden faydalanırsınız.
 • Uluslararası evden eve nakliyat işlemin gerçekleştirilirken firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
 • Eşyalarınız hasar almamasını firmamızın kalitesiyle garanti altına alırsınız.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Süreci

Uluslararası Evden Eve Nakliyat süreci ilk olarak eşyalarınız sizden teslim alınması ile başlar. Bunun için şu adımlar tespit edilir.
 • Eşyalarınız alınacakları yerde çalışanlarımız tarafından listelenir ve eşyaların hacmi tespit edilir.
 • Eşyalarınız dikkatlice paketlenir ve etiketlenir.
 • Taşıma işlemini gerçekleştirecek havaalanına veya limana eşyalarınız iletilir.
 • Gümrük ile ilgili aşamalar gerçekleştirilir.
 • Eşyalarınız alınmasını sağlayacak işlemler tamamlandıktan sonra eşyalarınızın size teslim edilmesi aşamasına geçilir.
 • Varış noktasında tekrar gümrük ile ilgili yapılması gerekenler yapılır.
 • Taşınılan ülkedeki adrese eşyalar aktarılır.
 • Eğer siz yeni adresinize henüz varmadıysanız ihtiyaç duyduğunuz süre kadar firmamız eşyalarınızı depolayabilir.
 • Paketlenmiş eşyalar açılır ve firmamıza ilettiğiniz şekilde yerlerine yerleştirilir.
 • Eşyalarınızın alınması ile başlayan teslimat size testim edilmesiyle son bulur ve bu taşıma süreleri ülkenizin uzaklığına bağlı olarak 15 ya da 25 gün arasında değişiklik gösterebilir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinin seçtiğiniz hizmete yönelik artar ya da azalır. Nakliyatınızı gerçekleştirirken kullanacağınız taşıma yöntemi, taşınacak ülkenin uzaklığı eşyalarınızın miktarı gibi etkenler hizmetimizin fiyatını değiştirecektir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşmanızı rica ederiz.

Uluslararası Lojistiğin Avantajları Nelerdir?

Uluslararası lojistik tedarik zincirinin doğru ve güvenli bir şekilde ilerlemesidir. İlk üreticiden son üreticiye kadar sorunsuz ve sıkıntısız bir süreç tamamlandığı zaman işler yoluna girer.  E-lojistik kavramı günden güne gelişmeye devam etmekte.  Günümüzde gelişen dünya sayesinde lojistik artık e-lojistik kavramı da taşıyor.  Uluslararası lojistiğin en büyük gelişimi e-ticaret sayesinde oluşmuştur.  

Anatolia Express olarak uluslararası lojistik hizmeti ile her zaman yanınızdayız.

Uluslararası Nakliye Firmaları 

Uluslararası nakliye firmaları sizlerin yüklerini taşırken birçok önlemi ve sorumluluğu almalıdır. Bu sorumluluklar gümrük, sigorta hizmetleri, ambalajlama, dağıtım ve bunun gibi hizmetleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelidir. Uluslararası nakliyat ve uluslararası evden eve nakliyat gibi işlemler de aynı önlemler ve sorumluluklar alınmalıdır. 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İletişim

İskenderun lojistik firmamızın bünyesinde veya diğer ofislerimizden nakliyat işlemi gerçekleştirmek, randevu almak ya da erken rezervasyon yaptırmak istiyorsanız bizlere web sitemizdeki teklif al butonu, WhatsApp veya iletişim kısmından 7/24 hizmetimize ulaşabilirsiniz.
hakkımızda
İSKENDERUN CONTACT INFORMATION
ADDRESS
Çay Mahallesi İstasyon Caddesi No:1 Anatolia Express Yerleşkesi 31300 İskenderun-Hatay/Turkiye
GSM
+90 850 969 75 90
ERBİL CONTACT INFORMATION
ADDRESS
Erbil 60 meter Zaza Street Erbil,Iraq
GSM
+964 750 100 03 15
ANATOLİA EXPRESS was established in 2018. The purpose of establishment of the company; to provide the best logistics service, especially in Iraq and Turkey, with better quality and lower cost.