flagflag

Uluslararası Taşımacılık

Uzun yıllardır uluslararası karayolu, denizyolu, havayolu taşımacılığı ve intermodal taşımacılık alanında hizmet sağlayan Anatoliaexpress, hızlı ve güvenilir taşımacılık ile işinize kolaylık, ticaretinize güç katar. Anatoliaexpress olarak, küreselleşen dünyanın ihtiyaçlarına yanıt vererek hammadde, üretim ve satış alanları arasındaki mesafeyi kısaltan yenilikçi çözümler üretir, uluslararası taşımacılık ithalat ve ihracat süreçlerinin devamlılığını sağlayan inovatif taşımacılık hizmetlerini bünyemizde bulundururuz. 
Anatoliaexpress olarak, coğrafi koşullar, iklim gereksinimleri, ürün çeşitliliği, yüklerin farklı hacimleri dolayısıyla uluslararası taşımacılık nasıl yapılır sorusuna geniş kapsamlı cevaplar vermeye çalışırız. Öyle ki, her müşterimiz için özel çözümler geliştirir ve ürünlerin adedi ağırlığı, hacmi, muhafaza şartları gönderenin planlanan varış tarihi gibi hususlara bağlı olarak, taşıma rotasını belirleriz.

Uluslararası Taşımacılık için Alternatif Transfer Yöntemleri

  • Uluslararası karayolu taşımacılığı: Anatoliaexpress çözüm ortaklarının en fazla tercih taşımacılık yöntemlerinden biridir. Coğrafi esneklik sağlayan, güvenli taşıma olanakları sunan parsiyel ve hızlı taşımacılık gibi türler için kolaylık sağlayan karayolu, ekonomik olmasıyla da avantaj oluşturur. Anatoliaexpress olarak, geniş araç filomuz, ekipman desteği ve uzman kadromuz ile uluslararası taşımacılıkta hasarsız ve hızlı çözüm sunmaktayız. Nakliye gemisi dışı malların taşınması, proje taşımacılığı, aktarmalı taşıma, direkt taşıma hizmeti karayolu ile taşıma servisleri içinde barındırmaktadır.
  • Uluslararası havayolu taşımacılığı: Verimli ticaret süreçleri için hızlı yöntem olduğu sektör havayolu taşımacılığı ilk tercihtir. Anatoliaexpress olarak, hem uçakla transfer hemde intermodal taşımacılık için geniş bir bakış açısıyla hizmet sunmaktayız. Ayrıca farklı havayollarıyla gerçekleştirdiğimiz anlaşmalarla dünyanın dört bir yanına ulaşım sağlamaktayız. Uçak kiralama, cross trade, proje taşımacılığı ve bozulabilir kargo taşımacılığı gibi özel ihtiyaçlara hızlı çözümler sunarak uluslararası taşımacılıkta pazarda farkımızı belli ederiz.

Uluslararası Taşımacılıkta Gümrük ve Sigortalama Hizmetleri

Uluslararası taşımacılık firmaları arasından deneyimleri ve uzmanlığı ile ayrışan Anatoliaexpress, uluslararası nakliye ve lojistiğin yanı sıra sigorta ve gümrük işlemlerinde de hizmet sağlamaktadır. Böylelikle, yüklerin nakliyesi sırasında oluşan tüm risklere karşı mallar güven altına alınır. Ayrıca, müşterilerimizin isteği üzerine, tüm kurumsal ve bireysel sigorta işlemlerini gerçekleştirir. Buna ek olarak Anatoliaexpress olarak, gümrük işlerinizi sizin yerinize yürütme sorumluluğunu üstleniyor, hızlı güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz.

hakkımızda
İSKENDERUN CONTACT INFORMATION
ADDRESS
Çay Mahallesi İstasyon Caddesi No:1 Anatolia Express Yerleşkesi 31300 İskenderun-Hatay/Turkiye
GSM
+90 850 969 75 90
ERBİL CONTACT INFORMATION
ADDRESS
Erbil 60 meter Zaza Street Erbil,Iraq
GSM
+964 750 100 03 15
ANATOLİA EXPRESS was established in 2018. The purpose of establishment of the company; to provide the best logistics service, especially in Iraq and Turkey, with better quality and lower cost.